Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Blog R.H.Blog R.H.  Pariuri R.H.  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Extragerea / forumul Royal-Holdem

In jos 
+4
kenzor
cristinaneag
Noss
ByowGyy
8 participanți
AutorMesaj
ByowGyy
Admin
ByowGyy


Mesaje : 66
Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 34
Localizare : Iasi

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyDum Feb 13, 2011 3:02 pm

Buna,

Stateam in fata pc-ului si am reflectat la faptul ca asi putea face un bine jucatorilor organizand un concurs cu fond de premii din ce mai iese de la promotii si reclame !

1. Lasa un reply la acest articol de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in care sa scrii o scurta descriere a ta ca si jucator de poker si membru al forumului (cateva fraze).

2. Trebuie sa ai minim 25 posturi / forum.

3. Premiul consta in 50$ in MoneyBookers / PayPal !

4. La 50 de reply-uri in acest topic( cu inscrierile tuturor ), vom extrage castigatorul !


*Termenul este nedefinit in functie de inscrieri si valabilitatea lor ! ( Useri de culoare rosie nu participa la aceasta competitie, ei fac extragerea ! )

*Asi dori prin acest intermediu sa ne cunoastem mai bine, sa facem activitate, iar unul dintre voi sa castige cei 50$ usor si printr-o modalitate "lejera" ! ( Cei care nu vor fi extrasi, vom organiza lunar acest concurs ! ) + ca fiecare participant castiga experienta si placerea de a concura cu prietenii !

Eventualele intrebari le astept printr-un mesaj privat pe forum sau pe messenger !!

O zi buna,
Bafta la mese !
Sus In jos
http://royal-holdem.blogspot.com
Noss

Noss


Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyDum Feb 13, 2011 3:42 pm

Pentru a va crea un cont pe forum : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru a va loga pe acest forum : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ati
putea sa va inregistrati macar, din moment ce nici nevoie sa confirmati
e-mail-ul nu e, incercam doar sa va oferim o mana de ajutor !!!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
cristinaneag




Mesaje : 2
Data de inscriere : 13/02/2011

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Salut   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyDum Feb 13, 2011 11:40 pm

Salut sunt Cristina joc poker de vreo 2 ani nu prea am avut multe reusite dar poate vine si ziua mea norocoasa imi place sa joc foarte mult sng si particip la aceasta extragere pentru a fi alaturi de prieteni la o mica intrecere a norocului PUP
Sus In jos
kenzor




Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/01/2011

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyLun Feb 14, 2011 7:27 pm

va salut Very Happy ma intitulez kenzor cam peste tot ,joc poker de aprox 1 an..imi place cashul cel mai mult ,si poate in viitor o sa excelez la jocu asta,cine stie..succes,si ne vedem la mese Very Happy
Sus In jos
slimshady1910

slimshady1910


Mesaje : 98
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Botosani

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyLun Feb 14, 2011 8:02 pm

Salut ma numesc Cosmin si joc poker de 1 an.Sunt un bun jucator de poker(parerea mea) dar am un mare defect.Se pare ca atata timp cat am o ocupatie in timpul turneului joc bine(cu toate ca nu sunt prea atent la ceea ce se petrece la masa)dar daca stau si ma uit la ceilalti jucatori de la masa cum abia se misca ma plicitsesc si intru in tillt(mie imi place sa astept cartea iar cand nu intra ceea ce imi doresc dau "fold").Rezultatele nu sunt prea mari dar totul are un inceput.
Sus In jos
Mona_Pkr

Mona_Pkr


Mesaje : 5
Data de inscriere : 28/01/2011

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyLun Feb 14, 2011 9:38 pm

salutari cheers ma numesc Monica, sunt din Brasov si am invatat poker acum 6 luni mi-a placut si asi vrea sa fac un capital de joc cu ocazia aceasta Razz study
Sus In jos
cipi22

cipi22


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/01/2011
Varsta : 38
Localizare : Braila

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyMar Feb 15, 2011 7:24 pm

Salut ma numesc Ciprian si joc poker de 3 ani.Sunt un bun jucator de poker(in special in turnee).Am castiguri bune mai ales in ultimul an si imi doresc sa ajung la WSOP sau un turneu live de poker.In privinta forumului ce pot spune nu sunt asa de activ deoarece am 3 joburi unu de coordonator si imi ocupa mult timp ,unu de jucator de poker si cel mai important acela de TATA .Sper sa am putin timp sa ma ma implic la acest forum.Va Multumesc
Sus In jos
XpPoker

XpPoker


Mesaje : 110
Data de inscriere : 18/01/2011

Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem EmptyMar Feb 15, 2011 11:44 pm

Moderatori pot sa participe la acest concurs ? scratch
Sus In jos
Continut sponsorizat





Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty
MesajSubiect: Re: Extragerea / forumul Royal-Holdem   Extragerea / forumul Royal-Holdem Empty

Sus In jos
 
Extragerea / forumul Royal-Holdem
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Atentie - Free-urile Royal-Holdem - Instructiuni !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: -Administrare :: REGULAMENT si ANUNTURI-
Mergi direct la: